Hotel Mediteran Ulqin

Hotel Mediteran

Galeria

Ju pëlqen ky vend?

Na kontaktoni tani për rezervime ose oferta

Përshkrimi

Shihni detajet e shëndetit dhe sigurisë
Rinovuar në 2017, Hotel Mediteran në Ulqin ofron pamje panoramike të detit Adriatik dhe qytetit të vjetër të Ulqinit Hoteli është brenda zonës ku mund të shkoni në këmbë për në plazhet dhe argëtim natën.

Dhomat kanë ballkone të mëdha me pamje nga qyteti ose deti. Ato vijnë me Wi-Fi falas, TV satelitor, mini-bar dhe ajrit të kondicionuar.

Restoranti në Hotel Mediteran shërben një mëngjes, drekë dhe darkë të pasur të shërbyer si byfe. Ju gjithashtu mund të shijoni specialitete peshku në à la carte restorant me një tarracë dhe pamje nga deti.