Hotel Poda Kasmil

Hotel Poda

Galeria

Ju pëlqen ky vend?

Na kontaktoni tani për rezervime ose oferta

Përshkrimi

I vendosur në Ksamil, më pak se 1 km nga Plazhi i Porto Rikos, Poda Boutique Hotel Ksamil ofron strehim me një restorant, parkim falas privat, një pishinë të hapur sezonale dhe një bar. Secili akomodim në hotelin me 4 yje ka pamje nga deti dhe të ftuarit mund të shijojnë qasjen në një kopsht dhe në një tarracë. Akomodimi ofron shërbim në dhomë, hapësirë ​​për ruajtjen e bagazhit dhe shkëmbim valutor për mysafirët.

Të gjitha njësitë janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një TV të sheshtë me kanale satelitore, një frigorifer, dush, tharëse flokësh dhe një tavolinë. Në hotel çdo dhomë është e pajisur me një gardërobë dhe një banjo private. Mysafirët në Poda Boutique Hotel Ksamil mund të shijojnë një mëngjes kontinental.

Parku Kombëtar i Butrintit është 3.1 km nga hoteli