Hotel Santa Quaranta Sarandë

Hotel Santa Quaranta Premium Resort

Galeria

Ju pëlqen ky vend?

Na kontaktoni tani për rezervime ose oferta

Përshkrimi

Duke shfaqur një vendndodhje bregdetare të vendosur në Sarandë, Santa Quaranta Premium Resort ofron një pishinë të hapur sezonale dhe pamje nga deti. WiFi falas është në dispozicion dhe parkim falas private është dhënë.

Terminali i Trageteve të Sarandës me lidhje me ishullin e Korfuzit është 3.6 km larg ndërsa Parku i Kombit Butrint është 26 km nga Santa Quaranta Premium Resort.