Hotel Summer Gate Ksamil

Hotel Summer Gate

Galeria

Ju pëlqen ky vend?

Na kontaktoni tani për rezervime ose oferta

Përshkrimi

Hoteli me 4 yje Summer Gate ofron një strehim familjar-miqësor me 28 dhoma për të qëndruar. Porta e Luanit është 3.1 km, ndërsa Parku Kombetar i Butrintit është 2.8 km nga hoteli. Plazhi është 300 metra larg. Nymphaeum është gjithashtu e vendosur pranë hotelit.

Ju do të gjeni Spiaggia Di Ksamil brenda një rrethi të afërt. Ky ambient ofron dhoma për mysafirë të kompletuara me një ballkon privat, një set divani dhe një tavolinë pune. Disa njësi përfshijnë pamje të kopshtit.

Çdo mëngjes, hoteli shërben një mëngjes bufe . Shërbehet një përzgjedhje e ushqimit Bar Restorant Piceri Afrimi, Beach Bar Restorant Korali dhe Venus janë vendosur një 5-minuta në këmbë larg.