Te Stela Resort Korçë

Te Stela Resort

Galeria

Ju pëlqen ky vend?

Na kontaktoni tani për rezervime ose oferta

Përshkrimi

Te Stela Resort përfshin një hotel elegant, restorant kopsht birre, ambiente spa dhe disa pishina. Vizitorët përfitojnë nga Wi-Fi falas, parkim falas, përdorim i zbritur i banjës dhe përdorimi falas i dhomës së fitnesit. Dhomat janë të gjitha të zbukuruara me shkëlqim dhe kanë ajër të kondicionuar, TV LCD satelitor dhe disa prej tyre me ballkon.

Objekte të ndryshme Wellness dhe sportive në vendpushimin janë në dispozicion me një pagesë shtesë. Ka një pishinë të hapur me një bar dhe një restorant afër tij. Qendra e brendshme spa ofron një larmi trajtimesh, si dhe 2 pishina të mbyllura, gjimnastikë dhe orë mësimi për vallëzim. Unik i këtij lloji në Shqipëri, ky vendpushim turistik është në pronësi të kompanisë së birrës Birra Stela.